и получайте дополнителльную скидку и удобство при заказе семинаров. Уже зарегистрированы? -

Профи Консалт - Благодійність

ПП «Профі-Консалт» є добрим і надійним другом нашого відділення на протязі вже більше 3 років. Фірма надає нам регулярну фінансову допомогу для закупівлі препаратів і матеріалів для наших маленьких пацієнтів і з щирим участю відгукується на наші екстрені прохання в найкритичніші моменти.
 
Дитячий рак це не вирок! За умови належного забезпечення ліками, матеріалами та діагностичним обладнанням виліковні 75-80% хворих дітей. На жаль, на тлі проблем у вітчизняній медицині дитяча онкологія страждає від відсутності найнеобхіднішого. Потреби відділень забезпечуються державою не більше ніж на третину. І лікування онкології, яка є найбільш витратною галуззю медицини, лягає на плечі сімей онкохворих дітей і часто доводить сім'ї до повного зубожіння.
 
Дитячі личка дивляться на нас з бігбордів і з екранів телевізорів, ми вже звикли, що в нашій країні допомогти можемо тільки ми самі один одному.
Щира подяка людям, що допомагають дітям подолати важкий шлях до одужання.
 
Довідка: Відділення Дитячої онкогематології Київського обласного онкологічного диспансеру (Багговутівська 1) розраховане на 40 пацієнтів з гематологічними та онкологічними патологіями. У відділенні проходять лікування діти у віці від народження до 18 років, майже всі вони - жителі Київської області.
 
Групою волонтерів створено благодійний фонд «Дар Надії» для допомоги Відділенню.
  
ПП «Профі-Консалт» надає допомогу відділенню дитячої гематології Київського обласного онкодиспансеру.