26 февраля в 10:00 Вебинар - Онлайн

ГАБРУК ОЛЕНА ГЕНАДІЇВНА – Незалежний експерт-консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку, автор численних публікацій на податкову тематику в профільних бухгалтерських ресурсах, досвід лекторської роботи у сфері податків - 22 року і роботи в офіційному податковому виданні - 19 років.
26 лютого 2021 року. Тривалість з 10:00 до 13:00.
Програма вебінару.
РРО/ПРРО
- Розрахункова операція. Як визначити місце здійснення розрахунків по окремих видах діяльності? Місце розрахунків та передачі товарів і надання послуг на визначення розрахункової операції.
- Кому потрібен РРО/ПРРО в 2021 році
- Хто може працювати без РРО, але з РК, без РРО та РК? Де шукати «прихисток» ФОП та підприємствам?
- Оновлення ст.9 Закону про РРО! Розрахунки за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів!
- Продукція власного виробництва – що до неї відноситься та хто зможе скористатися пільговою преференцією з РРО?
- Безготівкові операції: в яких випадках РРО обов'язковий?
- Реєстрація/перереєстрація/зняття з реєстрації РРО/ПРРО.
- Практичні питання використання РРО/ПРРО. Правила роботи з РРО та Програмним РРО під час виходу з ладу, відключення електроенергії, роз'єднання з Інтернет.
- Програмування РРО. Фіскальні чеки.
- КОРО, РК. Чи потрібна КОРО та як відмовитись від існуючої КОРО? Зберігання Z- звіту.
- Відповідальність за порушення в сфері РРО. Перевірки та штрафи.
Інтернет – торгівля
- Загальні аспекти. Нормативне забезпечення. Чи є обмеження на електронною комерцією?
- Які КВЕД обирати для інтернет – торгівлі.
- Чим заборонено торгувати через Інтернет.
- Персональні дані в інтернет-комерції.
- Договір оферти.
- Сайт інтернет - магазину: витрати на створення (НМА чи витрати періоду); витрати на домен та хостинг; витрати на обслуговування сайту. Яку інформацію розміщуємо на сайті?
- Права на сайт належать фізичній особі – як оформити договір? Сайт – матриця, або як користатися одним сайтом декілька продавцям?
- Організація інтернет – торгівлі через посередника, обліково – податкові нюанси.
- Дропшиппинг – «зручні» постачальники для інтернет-торгівлі (доставка безпосередньо від постачальника покупцю).
- Інтернет-торгівля товарами та послугами: спільне та відмінне. Відмінності Інтернет-магазину від торгівлі на замовлення. Робота через служби доставки.
- Вибір організаційної форми Інтернет-магазину: ФОП або юридична особа? Ризик та наслідки Інтернет-торгівлі без оформлення підприємницької діяльності.
- Вибір системи оподаткування для Інтернет-магазину: плюси та мінуси роботи на загальній та спрощеній системі; яка група єдиного податку оптимальна? Обмеження щодо видів діяльності на спрощеній системі оподаткування. Чи реєструватися платником ПДВ?
- Облік товарних запасів. Підтвердження придбання товарів, первинні документи у ФОП а юридичної особи незалежно від обраної системи оподаткування.
- Документальне оформлення продажу товарів інтернет- торгівлі з урахуванням законодавства про захист прав споживачів. Доставка товарів власними кур'єрами, сторонньою кур'єрською службою. Документальний супровід на всіх етапах.
- Договірні відносини з резидентами та нерезидентами України - ризиковість операцій. Обмеження щодо ввозу товарів та переводу валютних цінностей , в т.ч. відкриття рахунків за межами України та їх використання. Валютний нагляд.
- Особливості документального оформлення замовлень, доставки, повернення товарів. Вимоги Закону про захист прав споживачів, правил торгівлі. Зразки документів. Види розрахункових документів. Відповідальність за порушення правил торгівлі.
- Інтернет-магазин і РРО. Вимоги закону про електронну комерцію та Закону про РРО.
- Коли застосовувати РРО: практичні ситуації.
- Оплата здійснюється в магазині, офісі, на складі продавця.
- Оплата після доставки товарів кур'єром торговця.
- Оплата товарів після доставки сторонньою кур'єрською службою або на пошті.
- Товар оплачено через ПТКС.
- Оплата за допомогою платіжних сервісів LiqPay, WAYFORPAY та ін. Оплата через платіжних посередників (Portmone та інші).
- Оплата через Інтернет за допомогою інтернет-банкінгу.
- Оплата товару через Інтернет електронними грошима.
- Оплата товару (послуги), наданого дистанційно в електронній формі (наприклад: електронні книги, комп'ютерні програми та інформаційні послуги).
Вартість вебінару (Онлайн участь та відеозапис, відповіді на питання, матеріали в електроному вигляді) – 1152,00 грн. (без ПДВ)
Для постійних клієнтів – 1052 грн. (без НДС)
Наші реквізити: ФО-П Тюшкевич О.М. п/р UA413206490000026006052658214 Призначення платежу: за інформаційно-консультаційні послуги згідно рахунку №77 від "__"______ 2021 р. |
ФО-П Тюшкевич О.М. є платником єдиного податку на III групі за ставкою5%.
Зареєструватись на вебінар можливо натиснути кнопку "Заказать семинар", або зв'язавшись з нами по телефонам
(044)247-45-75 (багатоканальний)
(096)785-70-72 (VIBER); (099)425-65-86;
ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ І ВІДПОВІСТИ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ