и получайте дополнителльную скидку и удобство при заказе семинаров. Уже зарегистрированы? -

Зарплата та робочий час – 2022. Погодинна оплата праці. Середня зарплата – головні правила розрахунку для оплати відпусток, відрядження, лікарняних.

25 января в 10:00 Вебинар - Онлайн

1367 грн.

 

Габрук Олена Генадіївна

ГАБРУК ОЛЕНА ГЕНАДІЇВНА – Незалежний експерт-консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку, автор численних публікацій на податкову тематику в профільних бухгалтерських ресурсах, досвід лекторської роботи у сфері податків - 22 року і роботи в офіційному податковому виданні - 19 років.

 

25 січня 2022 року. Тривалість з 10:00 до 13:00.

Програма вебінару. 

 

Штатний розпис – 2021: головні правила складання та поширені помилки  на практиці;

Підвищення посадових окладів – як це правильно зробити.

Виплата  доплат, надбавок, премій та інших заохочень  -як прописати в локальному документі.

Робочий час-2022. Чи обов’язково затверджувати наказом нормальну тривалість робочого часу? Як порахувати нормальну тривалість на 2022 рік, скласти графік змінності/виходу на роботу? Чи можна ознайомлювати працівників з графіками  напередодні  виходу на роботу? Наднормові, нічні, святкові в нормуванні робочого часу та оплаті праці.

Новий  святковий день 28 липня – чи вплине він на норму тривалості робочого часу на 2022 рік?

Правила скорочення робочого часу.

Перенесення робочих днів для відзначання святкових днів -  як оформити та врахувати в робочому часі? Вчасно повідомляємо працівників.

Погодинна оплата праці: як порахувати, документально оформити, зазначити в штатному розписі. Особливості розрахунку середнього заробітку  для оплати відпусток, відрядження, лікарняних при погодинній оплаті праці.

Нові соціальні стандарти  - 2022, їх вплив на зарплатні показники.

Доплата до рівня мінімальної зарплати: коли проводити, що враховувати на прикладах.

Доплата до мінбази ЄСВ ≠ доплаті до мінзарплати. Особливості доплати до мінзарплати при погодинній оплаті та окладі. Доплата при неповному робочому часі та сумісникам внутрішнім та зовнішнім.

Мінімальний ЄСВ – 2022. Головні правила «дотяжки» до мінбази ЄСВ

Мінімальний та максимальний розмір лікарняних  в 2022 році.

Зарплата «на межі» за грудень 2021р. –січень 2022р.:правила оподаткування та відображення в зарплатній звітності; як правильно нарахувати та сплатити внесок.

ПСП у 2022 р. Розміри ПСП.  Які документи слід подати працівнику аби роботодавець зміг застосувати підвищений розмір ПСП. Чи треб.  щорічно оновлювати підтвердні документи. які документи надавати на підтвердження підвищеної ПСП в нестандартних ситуаціях?

Основне про індексацію зарплати.

Основні правила розрахунку та виплати зарплати. Чи можна оплачувати  роботу виходячи зі 0,5 ставки?

Середня зарплата за Постановами  № 100 та № 1266: спільне та відмінне. Де криються практичні помилки?

Середній заробіток за оновленою Постановою № 100.  Головні правила врахування зарплатних виплат, донарахування зарплати до середнього заробітку;

Як включати премії до розрахунку середньої зарплати з 04.09.2021 р. Новий порядок включення до середнього заробітку УСІХ премій (короткострокові – за місць та догі – за рік). Особливий порядок визначення суми премії (її частини), що бере участь у розрахунку Все на ПРИКЛАДАХ.

Тонкощі розрахункового періоду; які дні включаємо/виключаємо при розрахунку? особливості врахування чи виключення періоду перебування на лікарняному; «карантинні» нюанси визначення розрахункового періоду; розрахунковий період відсутній – як проводити виплати з урахуванням новацій?

Виплати в розрахунковому періоді; особливості врахування деяких виплат  для обчислення  відпусток, відрядження та інших виплат, що обчислюються із двох місяців; рахуємо  виплати без коефіцієнта коригування ,як це? в яких випадках застосування коефіцієнта на обійти? відпускні, в т.ч при режимі неповного робочого часу, по сумісниках  на прикладах;

 

Вартість вебінару (Онлайн участь та відеозапис, відповіді на питання, матеріали в електроному вигляді) – 1367,00 грн. (без ПДВ)

Для постійних клієнтів – 1267,00 грн. (без ПДВ)

 

Наші реквізити: ФО-П Тюшкевич О.М.

п/р UA793052990000026008025020145
у АТ КБ «Приватбанк», МФО 305299, Код 2890916204.

Призначення платежу: за інформаційно-консультаційні послуги згідно рахунку №77 від "__"______ 2022 р.

ФО-П Тюшкевич О.М. є платником єдиного податку на III групі за ставкою5%.

Зареєструватись на вебінар можливо натиснути кнопку "Заказать семинар", або зв'язавшись з нами по телефонам

(044)247-45-75 (багатоканальний)

(096)785-70-72 (VIBER); (099)425-65-86;

ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ І ВІДПОВІСТИ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ

info@proficon.com.ua   www.proficon.com.ua